Wprowadzanie w życie postanowień wynikających z pseudonaukowych, wymyślonych przez globalnych zbrodniarzy teorii o wpływie człowieka na rzekome ocieplanie się klimatu – jest już obecnie zabójcze dla krajów Trzeciego Świata. Ceny żywności wzrosły tam dwukrotnie, co spowodowało zjawisko masowego głodu i śmierci.

Lord Monckton stwierdził w popularnym programie TV Alexa Jonesa, iż nachalne stwarzanie atmosfery paniki oraz podejmowanie kroków w celu “zwalczania” nieistniejącego zjawiska jest niewyobrażalną wręcz zbrodnią, już obecnie przybierającą charakter masowego ludobójstwa – np. na Haiti, gdzie wielkie obszary rolnicze, produkujące żywność, zamieniono na pola uprawne dla biopaliw. W wyniku tego na Haiti zapanowała bieda, głód i śmierć na wielką skalę. Najbiedniejsi nie są w stanie zarobić nawet na dzienną miseczkę ryżu i w rozpaczy jedzą glinę.

Tak, dobrze państwo przeczytali. Jedzą glinę. Po to, by np. bandyta i szubrawiec Al Gore i jego kompani mogli zarabiać kolejne miliardy dolarów na handlu nadwyżkami dwutlenku węgla między państwami lub na dawaniu “wykładów” dla bogatych kretynów albo takich samych kryminalistów, jak on.

Nawet prezes  Banku Światowego, Robert Zoellick (skądinąd jeden z najbardziej zawziętych proizraelskich jastrzębi) przyznał w ubiegłym roku, iż uprawa “biopaliw” znacząco przyczyniła się do olbrzymiego wzrostu cen żywności i rozruchów na Haiti, Filipinach, w Egipcie, a nawet we Włoszech. Jego zdaniem wpędziło to w biedę około 100 milionów ludzi na świecie.

Tymczasem kryminaliści, którzy zebrali się na Konferencji w Kopenhadze idą w zaparte i powtarzają swe łgarstwa. Przedstawiciele Trzeciego Świata ze zgrozą dowiedzieli się, iż nie na kraje bogate, ale właśnie na nich spadnie główny ciężar “walki z ociepleniem” – co tłumaczy się jako dalsze pogorszenie się stanu ich i tak bardzo słabej gospodarki i jeszcze szybszy proces wpędzania ich mieszkańców w nędzę i głodową śmierć.

W dodatku z konferencji wyciekła informacja, iż fundusze pomocy dla krajów Trzeciego Świata, zamiast być  przyznawane przez ONZ odpowiednim krajom, będą szły – ha ha! – bezpośrednio do Międzynarodowego Funduszu Walutowego i do Banku Światowego, a więc organizacji znanych z wpędzania biedniejszych krajów w niekończącą się spiralę długów, po czym “międzynarodowi” bankierzy przejmują na własność całą ich infrastrukturę.

Cała klimatyczna hucpa jest zresztą odpryskiem mających nazistowski charakter teorii maltuzjańskich, głoszących iż dla dobra elit światowych należy wyeliminować większą część populacji przy użyciu różnych technik eugenicznych.

Na podstawie artykułu:
http://info-wars.org/2009/12/10/third-world-under-attack-from-genocidal-climate-change-policy

 

Uzupełnieniem tego artykułu jest https://rgrunholz.wordpress.com/2013/08/31/mit-przeludnienia-i-ludobojstwo-miliarderow/

Reklamy

5 myśli na temat “Mafia bankierska śmieje się w twarz głodującym

 1. Czuć nutę nienawiści, ale to dobrze. Ci ludzie ( samozwańcze elity ) nie zasługują na jakiekolwiek pobłażanie. Cóż dodać – ludzie niespecjalnie się temu sprzeciwiają, wolą się przyłączyć do kreowania problemu globalnego ocieplenia, czy nawet bzdurniejszych ruchów ekologicznych, czy innych – walczących o prawa zwierząt ( chociaż swoją drogą te walczące o prawa ludzi działają jakoś ciszej, lub mają mniejsze przebicie ? )

  Niestety dziś człowiek jest traktowany tylko i wyłącznie poprzez pryzmat tego co wypracuje. Czuję tutaj myślenie typu ” Nie chcę ni­kogo ka­rać. Ale is­tnieje nadzwyczaj­na liczba ludzi, których chciałbym za­bić ” George Bernard Shaw.

  1. ,,Czy nawet bzdurniejszych ruchów ekologicznych”

   To było sensowne dopóki ruchy ekologiczne zajmowały się fabrykami spuszczającymi odpadki do rzek i zatruwającymi środowisko naturalne. Chwała tym ekologom, którzy po dziś dzień walczą np. z zaśmiecaniem polskich lasów. Lecz ilu ich jest i ile takich akcji ekolodzy organizują, w porównaniu do całej swojej działalności politycznej? W dodatku obowiązkowo po stronie najgorszych szumowin…

   ,,Czy innych – walczących o prawa zwierząt”

   Obecnie bardziej niż dzieci nienarodzone, chroni się kotki i pieski.

   ,,Chociaż swoją drogą te walczące o prawa ludzi działają jakoś ciszej, lub mają mniejsze przebicie ”

   A istnieją takowe twory? Pierwsze słyszę. Wiem o istnieniu autentycznych organizacji na rzecz rodziny, ochrony życia poczętego itp. ale nic mi nie wiadomo o autentycznych organizacjach ochrony praw człowieka, które poruszają problemy wymieniane choćby na tym blogu. Oczywiście, mamy Helsińską Fundację Praw Człowieka o której najwięcej mówi lista jej sponsorów, czyli między innymi: Fundacja im. Stefana Batorego (G. Sorosa), Fundacja Forda itp. Jest jeszcze Amnesty International, chroniące przede wszystkim prawa zbrodniarzy i przestępców.

   ,,Niestety dziś człowiek jest traktowany tylko i wyłącznie poprzez pryzmat tego co wypracuje. ”

   Jest to typowa talmudyzacja myślenia. Człowiek w ocenie większości idei politycznych nie jest istotą stworzoną przez Boga, a jego ,,wartość” jest zależna od wartości dóbr, które jest w stanie wyprodukować.

   Pozdrawiam

   1. „To było sensowne dopóki ruchy ekologiczne zajmowały się fabrykami spuszczającymi odpadki do rzek i zatruwającymi środowisko naturalne. ”

    Popieram. Nie odczuwam jednak by główny nurt dzisiejszej ekologii rzeczywiście miał taki zamiar.

    „Lecz ilu ich jest i ile takich akcji ekolodzy organizują, w porównaniu do całej swojej działalności politycznej? W dodatku obowiązkowo po stronie najgorszych szumowin.”

    Dokładnie o to chodzi …

    „A istnieją takowe twory? Pierwsze słyszę”

    Nic wyjątkowo silnego i mającego jakikolwiek ważny wpływ na przestrzeganie praw człowieka nie istnieje. I wielka szkoda, tworzy się dzięki temu ogromne pole do popisu dla ludzi chcących ograniczyć populację. Mówiąc o tworach miałem również ( przynajmniej po części ) na myśli ONZ i jej organizacje wyspecjalizowane ONZ ( np WHO, co ciekawe nie ma żadnej stricte dotyczącej, wyspecjalizowanej do ” przestrzegania praw człowieka ” ). Musimy więc przyjąć, że oficjalnie istnieje coś co powinno się się tym zajmować, aczkolwiek nie robi tego i jest piewcą zachcianek elit światowych.

    Miłej nocy życzę ;).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s