W Polsce miało nigdy do tego nie dojść… ale doszło. W kolejce do polskich szkół stoją już organizacje pedofilskie.

Jak na razie programy seksualizacji przedszkoli są dopiero w trakcie przygotowań i ograniczają się do indoktrynacji kadr personalnych, lecz rozmowy prowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej z oddziałami propagandy w ONZ i WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), doprowadziły już dawno do przekroczenia wszelkich etycznych granic w procesie demoralizacji na poziomie przedszkoli, podstawówek jak i gimnazjów w Polsce.

,,Eksperci” z WHO i ONZ starają się wszczepiać pogląd, iż dzieci są istotami pragnącymi rozwijania swej seksualności już od narodzenia. Należy w związku z tym zapewnić dzieciom odpowiednią edukację seksualną choćby i w przedszkolu. W tej chwili nie są to już przepowiednie, ani teorie. To dzieje się już teraz, a o czym świadczy treść: ,,Standardów edukacji seksualnej w Europie”, czy też niemieckiego: ,,ABC małego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców”. Przyjrzyjmy się więc bliżej treściom w nich zawartych:

Czterolatki uczyć się będą o ,,radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa, różnych rodzajach miłości, różnych rodzajach związków i o różnych związkach rodzinnych”.

W wieku od czterech do sześciu lat, pedofile (gdyż tak nazywamy osoby zajmujące się seksualizacją dzieci) nauczą nasze dzieci masturbacji, która pomoże w zrozumieniu ,,przyjaźni i miłości w stosunku do osób tej samej płci, pierwszej miłości, znaczeniu i wyrażaniu seksualności i związków osób tej samej płci”.

Oczywiście dziewięciolatek będzie już wiedział wszystko o antykoncepcji. Wedle ONZ i WHO, będzie to odpowiedni dla niego wiek, by rozpocząć aktywne życie seksualne.

Wiele osób uważa, iż określenie ,,pedofil” jest nazbyt ostre i krzywdzące. Nie czuję się jednak wielce przejęty faktem, iż ,,pedofilem” zostanie nazwany człowiek, który uczy 5-latki nakładania prezerwatywy na banana. Pedofilia to również osiąganie podniecenia seksualnego poprzez ukazywanie dzieciom treści o charakterze pornograficznym, a tymże są właśnie podręczniki takie jak ,,ABC małego ciała”.

Informowanie o sprawach seksualnych dzieci to gwałt na ich psychice. Jest to coś, co mogło zrodzić się jedynie w głowach kompletnie chorych psychicznie osób, jak wielkiego guru polskiej lewicy – Daniela Cohn-Bendita.

Polskę kompletnie zamknięto na wszelkie informacje odnośnie efektów ,,edukacji seksualnej” w Europie, by pod przykrywką teorii naukowych również w polskich szkołach zagościły teorie promowane przez molestatorów dzieci.

Oto do czego doprowadziło ,,rzetelne informowanie młodzieży o seksualności człowieka” w Niemczech wedle pani Gabriele Kuby:

,,Mamy badania w Niemieckim Instytucie Młodzieżowym (Deutschen Jugendinstitut), które wykazały, że dzieci i młodzież coraz więcej nadużyć seksualnych popełniają na swoich rówieśnikach. Młodzież od 14 do 16 roku życia popełnia przestępstwa seksualne na dzieciach! A wszystko to konsekwencja uczenia młodych – mówiąc w skrócie – seksu na obowiązkowych zajęciach już w przedszkolu.”

,,Edukacja seksualna jest obowiązkowa w Niemczech od przedszkola. Jest konkretny program, są podręczniki, przygotowane przez „specjalistów” zabawy, choćby w doktora (…) Bada się specjalnie przygotowane lalki z narządami płciowymi, ale i pokazuje się na własnym ciele, gdzie, co i jak działa”.

,,U nas jest to element edukacji seksualnej. Maluchy uczą się anatomii narządów płciowych oraz jak ich używać niekoniecznie do prokreacji, a do zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb. Ministerstwo ostatnio wydało książeczkę „ABC małego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców”. Proszę zobaczyć: rozmiar 7 na 7 cm, zmieści się więc w każdej dziecięcej rączce. I wszystko na wesoło i kolorowo. I cytat – z góry przepraszam, jeśli przekracza granice przyzwoitości – „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”, „Łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy” albo „Prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych. Dzięki nim można zapobiegać ciąży, uniknąć zarażenia się chorobami”. Do tego mamy obrazek penisa w czasie wzwodu. I ostatni cytat: „Bycie lesbijką jest dla niektórych ludzi niezwyczajne, ale to jest zupełnie normalne”.

,,Czytała pani „Standardy wychowania seksualnego w Europie” przygotowane przez Światową Organizację Zdrowia? Przykładowo dla przedziału wiekowego od 0 do 4 lat edukacja według WHO ma koncentrować się wokół pytań „Co daje przyjemność? Moje ciało należy do mnie”. Dla cztero- i sześciolatków program WHO przewiduje temat: „Masturbacja we wczesnym dzieciństwie. Relacje jednopłciowe. Różne koncepcje rodziny. Rozmowa na tematy seksualne”. Dzieci do 9. roku życia mają wiedzieć wszystko o autostymulacji, stosunku i antykoncepcji. Są elementy pt. „Seks w mediach” oraz „Choroby weneryczne. Nadużycia. Prawa seksualne”. Do 15. roku życia dzieci wiedzą już, co to jest polityka genderowa i płeć biologiczna. Mają zakodowane, że ochronę przed zarażeniem wirusem HIV i chorobą AIDS zapewnia używanie prezerwatywy i uprawianie seksu analnego, masturbacji. Jak pani uważnie przeczyta, nie ma w programie WHO żadnego punktu dotyczącego rodziny! Za to jest tam lista organizacji, które w Europie i w USA prowadzą i monitorują „kształcenie seksualne” dzieci i młodzieży. Niektóre z tych organizacji są aktywne już w Polsce. Ale widzę, że tym wszystkim panią zgorszyłam.”

Chętnych przeczytania całości, zachęcam do wpisania w dowolnej wyszukiwarce frazy: ,,Wywiad z Gabriel Kuby”. Osoby chętne głębszego zaznajomienia się z tematem, mogą ponad to poszukać oryginalnych treści i zdjęć zawartych w książkach wymienionych powyżej.

Jedynym sposobem, aby z tym walczyć, to wyrobić wśród normalnych ludzi odruch, by ,,edukatorów seksualnych” kojarzono natychmiastowo z pedofilami. Nie należy wpuszczać tych osób do przedszkoli, ani do szkół podstawowych. Należy protestować i blokować im wejścia do nich, wyganiać ich oraz zwalniać w te dni dzieci ze szkoły. Każda szanująca się cywilizacja dbała od najmniejszych już od samego aktu poczęcia, lecz środowiska sponsorowane przez międzynarodowych kryminalistów jak np. należące do George’a Sorosa ,,Open Society Institute” i ,,Fundacja Batorego”, mają na celu tejże cywilizacji zniszczenie.

Szerzące się rozpasanie pedofilów i innej maści zboczeńców, przekracza już wszelkie możliwe granice. Cywilizacji łacińskiej wytoczono wojnę, a na wojnie trzeba żołnierzy, którzy wiedzą jak postępować z wrogiem. Zatem walczmy z nim, miast oddawać mu kolejne miasta bez choćby jednego wystrzału. Tak, że każdy pedofil będzie się bał choćby wyrażenia swojego zboczonego poglądu na terenie naszego kraju.

Robert Grünholz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s