Stary tekst przypominający o zbrodniach niemieckich dokonanych na Narodzie Polskim.

 

POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA

Republika Federalna Niemiec odziedziczyła pasywa i aktywa po nazistowskiej, zbrodniczej Trzeciej Rzeszy niemieckiej – bezspornie jest udokumentowanym następcą prawnym Trzeciej Rzeszy niemieckiej, odpowiedzialnym (bez możliwości przedawnienia) za wszystkie niemieckie zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości (tego rodzaju zbrodnie popełniane przez kolaborantów niemieckich), oraz za skutki i następstwa tych zbrodni (popełniane tak względem poszczególnych Polaków, jak i względem słowiańskiego Narodu Polskiego – zbiorowej ofiary zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości). W wyniku tego, obecna Republika Federalna Niemiec ponosi:

( 1. ) odpowiedzialność karną, dopuszczając się współudziału w zbrodniach Trzeciej Rzeszy niemieckiej, poprzez:
a.) nie wypełnianie ciążących na niej cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych względem Polaków,
b.) podejmując działania zmierzające do nie wykonania cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych względem Polaków,
( 2. ) odpowiedzialność cywilną (odszkodowawczą) za:
a.) cywilno-prawne zobowiązania odszkodowawcze po Trzeciej Rzeszy niemieckiej,
b.) cywilno-prawne odszkodowania należne w wyniku umyślnego nie wypełniania ciążących na niej w spadku po Trzeciej Rzeszy niemieckiej, cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych, oraz
( 3. ) odpowiedzialność moralną.

Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali. Odszkodowania dostało i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.

Republika Federalna Niemiec zawarła porozumienia odszkodowawcze z wieloma państwami Europy i Izraelem. Na mocy tych traktatów Republika Federalna Niemiec dokonała następnie wypłat odszkodowań wojennych, a sumy największej Izraelowi, państwu które powstało w 1948 roku – nie istniało więc przed i podczas drugiej wojny światowej (1939 – 1945), i z tego prostego względu nie mogło być stroną w konflikcie zbrojnym, nazwanym drugą wojną światową. Tym sposobem, Izrael dokonał bardzo brzemiennego w skutki prawne precedensu w stosunkach międzynarodowych. Tym sposobem, Izrael złamał jedną z najbardziej podstawowych zasad stosunków międzynarodowych. W wyniku tego faktu dokonanego, Izrael podjął ogromne sumy odszkodowań, należne ofiarom pochodzenia żydowskiego – ofiarom, które nie były obywatelami Izraela w czasie, gdy popełniano na nich zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

Wiedząc o tym wszystkim, premier Tusk i prezydent Lech Kaczyński w świetle reflektorów podpisali Traktat Lizboński, a ogłupieni propagandą ludziska klaskaniem maja obrzękłe prawice.

Premier Tusk, prezydent Kaczyński, minister Sikorski doskonale o tym wiedzieli, bo do nich miedzy innymi był kierowany raport Światowej Federacji Polskich Kombatantów. Zamiast przeciwstawić się roszczeniom niemieckim, zamiast podjąć działania w celu realizacji uchwał polskiego sejmu o rekompensatach, zamiast żądać odszkodowań od Niemiec dla Polski podpisali oni Traktat Lizboński dając tym samym przyzwolenie na ten nowy Drang nach Osten.

Co na to wszystko weterani wojny, politycy europejscy zwycięskiej koalicji antyhitlerowskiej, co na to ich wyborcy ?

Groteskowy Kaczor Donald podpisując Traktat Lizboński zrezygnował dobrowolnie z funkcji prezydenta Polski przekazując władzę prezydentowi państwa europejskiego, które w założeniu ma powstać (mianowanemu, a nie wybranemu !). Prezydent w ten sposób zszedł ze sceny politycznej, a wszedł na scenę rozrywkową przypisując sobie rolę kabotyna.

Niezrównany mistrz kabaretu politycznego Jan Pietrzak, który gościł ostatnio na występach w Kanadzie został kiedyś zapytany dlaczego właśnie wybrał kabaret polityczny jako formę twórczości?
Mistrz odpowiedział „Bo politycy to bardzo wdzięczny temat – oni się sami podkładają.”
A ja do końca nie wiem, czy śmiać się czy płakać.

TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA

UCHWAŁA SEJMU RP z dnia 07.06.1990 roku: ‘Uwzględniając szczególny moralny i prawny wymiar problemu, Sejm zobowiązuje rząd Rzeczypospolitej Polskiej do kontynuowania usilnych działań mających na celu uzyskanie odszkodowań cywilno-prawnych dla ofiar II wojny światowej.’

Dlaczego nie egzekwuje np. tej uchwały

Istnieje cała lista przepisów prawa karnego, Konstytucji RP, aktów prawnych i międzynarodowych
pozwalających na roszczenia od Niemiec – indywidualne dla ofiar II wojny światowej i ich spadkobierców i dla Polski jako państwa

Według zestawienia szkód wojennych 13 315 000 Polaków (szkód spisanych w ‘Kwestionariuszach dotyczących rejestracji szkód wojennych’, z lat 1945 – 1950), częściowa tylko suma cywilno-prawnych odszkodowań wojennych należnych tym 13 315 000 Polaków od Niemców i Niemiec, wynosi 537, 1 miliarda marek niemieckich (według wartości marki niemieckiej z 1972 roku). I to tylko za pracę Przymusową!!
A gzie zniszczenia, morderstwa i rabunki. W czasie II wojny światowej zginęło 8 milionów Polaków

Czy pomijanie oczywistych roszczeń polskich wobec Niemiec i ewidentnych dowodów przy jednoczesnym wnoszeniu ustaw przeciwstawnych a przyzwalających na roszczenia niemieckie, kamuflujących oczywiste roszczenia polskie jest łamaniem prawa lub kryminalnym zaniedbaniem.

To powszechnie znana prawda, że Unia Europejska jest zakamuflowana forma ekspansji terytorialnej Niemiec na wschód. Projekt ustawy PiS, o ironio, właśnie to potwierdza!

Czy faworyzowanie interesów Niemiec przy pomijaniu interesów Polski jest dowodem na Zdradę Stanu?

Czy podpisywanie Traktatów Międzynarodowych przez osoby łamiące prawo ma moc prawną?

Ponadto Tusk nie zrobił nic, aby zastopować roszczenia niemieckie i nie zrobił nic, aby wyegzekwować reperacje wojenne od Niemców a są duże – artykuł na ten temat

http://www.polonikmonachijski.de/19739/19766.html

Łącznie zadośćuczynienie Polsce za straty wojenne kosztowałoby Niemcy, co najmniej bilion dolarów.

($ 1,000,000,000,000 czyli tysiąc miliardów). Ale to suma wyjściowa od 1945 r. tj. jest od zakończenia wojny ( a gdzie procent składany przez 65 lat)

Obliczmy używając HP Finacial Calculator.
Metoda bardzo przybliżona – na pewno może być dokładniejsza.

5% roczne oprocentowanie (tylko!), procent składany dwa razy do roku, dwie roczne spłaty, sumaryczna ilość rocznych spłat 65 lat razy 2 = 130, początkowa wartość sumy, a wiec (1 bilion),
Półroczna splata należności – ( nie ma żadnej, a wiec 0)

Obecna wartość należności – odszkodowań od Niemiec za straty wojenne Polski.

24,780,068,000,000 czyli
24 bilionów 780 miliardów, 68 milionów dolarów, 406 tysięcy dolarów

Obszerne fragmenty Raportu Światowej Federacji Polskich Kombatantów i Stowarzyszenia Ofiar Wojny. Przesyłam w załączeniu wzory Pozwów sądowych przeciwko Republice Federalnej Niemiec o odszkodowania wojenne wraz z Uzasadnieniem i z listą wszelkich aktów Prawa Polskiego oraz Układów i Prawa Międzynarodowego.

ŚWIATOWA FERACJA POLSKI H KOMBATANTÓW
ul. Grochowska 365, 03-822 Warszawa, Polska
ŚWIATOWY KONGRS POLAKÓW (WORLD CONGRESS OF POLES)
PO Box 300614, Chicago Ł 60630, USA
Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych w II WOJNIE ŚWIATOWEJ, w wyniku agresji zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej na Polskę w dniu 1. IX. 1939r.

RAPORT Nr1 DOTYCZĄCY
Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

Całość Raportu na

http://www.europarl.europa.eu/RegData/courrier_officiel/arrivee/2007/EP-PE_LTA(2007)000139_EN.pdf

3 myśli na temat “Polska powinna mieć roszczenia

  1. Zawsze nami Słowianami handlowano, a teraz jesteśmy tak samo ich niewolnikami tylko bardziej ucywilizowani. jak to mawia Korwin, „Biali Murzyni Zachodniej Europy” w naszym kraju mamy też swoich panów. Skoro się zgadza z przeszłości, zawsze nas chwalono i ceniono naszą waleczność, jednak zawsze byliśmy podzieleni i często walczyliśmy ze sobą na naszą zgubę. Jednak jak historia pokazała gdy trafił się odpowiedni przywódca który potrafił nas zjednoczyć, byliśmy plemieniem nie do pokonania, co pokazały liczne boje z Rusinami, Germanami, Skandynawami. Dlatego ładne młode jasnowłose Słowianki muszą szukać teraz starych bogatych mężów na zachodzie lub ich oporządzać. Ponieważ rządzą nami podjudzacze i inne narodowości, do tego skłócono nas licznymi podstępami z innymi narodami Słowiańskimi. Chyba znowu idą i doczekamy złych czasów i ludobójstwa na nas Słowianach.
    http://historia.wp.pl/title,Lowcy-i-handlarze-slowianskich-niewolnikow,wid,16918973,wiadomosc.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s