,,Kosovo Polje” to miejsce historycznej bitwy pomiędzy Serbami, a Turkami. ,,Kos” w języku serbskim oznacza to samo co w języku polskim, mianowicie kosa – ptaka, który gwiżdże. To właśnie w Kosowie zbierały się chmary tegoż ptactwa. Ziemia ta od wieków należała do Serbów i pozostawała w głównej mierze chrześcijańska. Zamieszkiwali ją również muzułmańscy Słowianie; w szczególności Bośniacy, którzy w czasach panowania Imperium Ottomańskiego zostali nawróceni na islam.

Dawny wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, pan Cheney, był ściśle powiązany z ogromną firmą budowlaną Haliburton. Korporacja ta postanowiła zbudować ogromne rurociągi ciągnące się od od Morza Kaspijskiego, aż po włoski Triest i albańskie Vlore. To właśnie w Morzu Kaspijskim znajdują się wielkie złoża tzw. ,,ciężkiej ropy”. Było to ogromnym przedsięwzięciem i wymagało zgody oraz pełnego posłuszeństwa rządów wielu państw, między innymi Gruzji, Jugosławii, Albanii i Ukrainy. Sam pomysł nieszczególnie wyszedł, a informacje o nim tajemniczo z sieci w znacznej ilości zniknęły, jednak po dziś dzień można ich szukać wpisując hasło-klucz: ,,AMBO Project”.

Waszyngton próbował wymusić na rządach wyżej wymienionych państw podpisanie tzw. ,,Propozycji z Rambouillet”. Prezydent Miłosiewicz nie zgodził się na podpisanie dokumentu sprzedaży Jugosławii i wtedy właśnie rozpoczął się chaos. Z pomocą Ameryce przyszedł usłużny filantrop George Soros, ze swą grupą ,,Otpor” – siostrą ukraińskiego ,,Udaru”. Pan Soros znany jest szczególnie z finansowania dziesiątek organizacji pozarządowych, opracowania do spółki z Jeffreyem Sachsem ,,Planu Balcerowicza”, ze wszczynania rewolucji przez Egipt, Syrię, Gruzję aż po ukraiński Majdan, ze spekulacyjnych wojen finansowych wypowiedzianych między innymi Wielkiej Brytanii oraz Szwecji, jak i z okradania państw drugiego i trzeciego świata z pomocą tzw. ,,piramid finansowych”.

Wielce zdziwiony musiał być wtedy Miłosiewicz, słysząc pod swym adresem groźby i inwektywy, a pamiętając przy tym, iż za jego wyborem na prezydenta stała właśnie Ameryka! Podobnie było w przypadku wielu dyktatorów, począwszy od Saddama Hussajna, a kończąc na wspieranym z początku przez Izrael i Wielką Brytanię dyktatorze Idi Aminie. Wobec Miłosiewicza i jego kraju postanowiono jak najszybciej zastosować stary sposób podniecenia nigdy wcześniej nie istniejących konfliktów religijnych oraz etnicznych i znikąd pojawiła się nagle grupa rozmodlonych muzułmanów, którzy mieli być w Serbii rzekomo od zawsze dyskryminowani.

Podobny scenariusz udał się z powodzeniem w Indonezji, w Syrii i w Iraku. Pomocna okazała się też Turcja, której prezydent Clinton obiecał ,,Wielką Albanię”. Grupa ,,Otpor” dalej podnosiła podobizny Miłosiewicza z napisami ,,zbrodniarz” i ,,tyran” i w tym samym czasie znikąd pojawili się tajemniczy biznesmeni kupujący ziemie w Kosowie, a tamtejsze meczety stały się nagle wypełnione po brzegi wiernymi. Warto zaznaczyć, iż od dawna w rodzinach albańskich rodziło się o wiele więcej dzieci niż w rodzinach serbskich.

George Soros z pomocą paru usłużnych mu komunistów, urządził w Albanii ,,piramidy finansowe”, skutecznie wykańczając gospodarkę kraju i zmuszając tym wielu Albańczyków do emigracji. Katolików ze Szkodry zaczęły wykańczać bandy zamaskowanych napastników; mordowali oni w szczególności mężczyzn za grzechy ich pradziadków. Było to słynne prawo honorowe Leka (Leke Kanun), wielce podobne do sycylijskiej vendetty.

Prezydent Miłosiewicz dostrzegał panujący chaos, lecz mimo to wystrzegał się użycia wojska przeciwko masom napływających z Arabii Saudyjskiej fanatyków i najemników, zawczasu przeszkolonych do przeprowadzenia rewolucji. Zmienił jednak zdanie, kiedy pewnej nocy nieznana grupa zawodowych snajperów w ciągu 24 godzin wymordowała setki niewinnych Serbów. Wysłanie wojska w obronie Serbów przed fanatykami i opłacanymi przez zagranicę zbrodniarzami, okazało się być zapałką nad beczką prochu, na co tylko czekali wiceprezydent Cheney i Soros. W końcu prezydent Clinton miał już powód do zbombardowania kraju i do wprowadzenia na jego teren wojsk NATO.

Do Kosowa przeniesiono znanych już z Albanii zakapturzonych bandytów, którzy wyganiali ludzi z domów i przejmowali szkoły oraz budynki publiczne. W Bośni samych Bośniaków wyrzucano z ich własnych domów całymi rodzinami i wystrzeliwano na podwórzach. Prasa i media (w znacznej większości będące własnością Niemców) oskarżyły o te zbrodnie Serbów, choć Serbowie i Bośniacy nigdy nie byli wobec siebie aż tak wrodzy. Serbów oskarżano o Srebrnicę, choć wszystko wskazuje na to, że była to jawna prowokacja, a zachodnie media nie były równie skore do informowania swojej opinii publicznej o brutalnych mordach dokonywanych na serbskich cywilach.

Hacim Taci, późniejszy przywódca Kosowa, stanął na czele armii albańskiej (KLA) i mordował wszystkich napotkanych Serbów. Czynił to nadzwyczaj skutecznie w rytm wysadzanych w Kosowie czterystu cerkwi, by udowodnić światu, iż chrześcijaństwa w Kosowie nigdy nie było. Tego wszystkiego dokonano przy ogromnej pomocy wojsk NATO. Samoloty Sojuszu doprowadziły do bezpośredniej śmierci dwóch tysięcy Serbów i do zranienia kolejnych sześciu tysięcy. Wykonano ponad dwa tysiące nalotów i użyto ponad tysiąc pocisków manewrujących ,,Tomahawk”. W trakcie bombardowań zniszczono bądź uszkodzono ponad dwadzieścia pięć tysięcy obiektów; wiele mostów, instalacji elektrycznych, fabryk stacji radiowych, telewizyjnych, dróg, trakcji kolejowych i lotnisk.

Zniszczenie zakładów przemysłowo-chemicznych, jak i używanie przez NATO amunicji ze zubożonym uranem, doprowadziło do ogromnego skażenia całego kraju, czego efekty widać nawet wśród wielu nowo narodzonych serbskich dzieci po dziś dzień. Po tym jak Chiny zaczęły nadawać prawdziwe wiadomości o zbrodniach dokonywanych przez wojska NATO, ,,przypadkiem” zbombardowano również ambasadę chińską.

Dzisiaj Kosowo jest niestabilnym gospodarczo państwem, którego ogromną część terytorium zajmuje jedna z największych na świecie baz wojskowych, należąca oczywiście do Stanów Zjednoczonych. Kosowem rządzą byli terroryści i mafiozi, a większa część ich zysków pochodzi z handlu narkotykami, bronią, samochodami oraz ludzkim towarem. Od niedawna najbardziej lukratywnym biznesem jest również handel ludzkimi organami. Firmy wydobywcze są w tym samym czasie zajęte rabowaniem Kosowa z ogromnych złóż całej tablicy Mendelejewa.

Projekt AMBO się nie udał, ale pozwoliło wykończyć niewinny kraj ku uciesze zwolenników Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Stworzyło to też przyczółek dla światowego handlu nielegalnymi towarami i szkolenia najemników i terrorystów, wysyłanych z jednego kraju do drugiego, gdzie jeszcze należy zaprowadzić ,,demokrację” i zrobić na złość wrogom światowego hegemona. W tej sytuacji uważam, iż każdy prawdziwy Polak jest w głębi serca Serbem i winien pamiętać o jednej z największych zbrodni ludobójstwa po II wojnie światowej.

Dziękuję za wiele informacji Panu Fran SA.

Robert Grünholz

8 myśli na temat “My, Polacy jesteśmy Serbami

    1. To w sumie żadna nowa wiadomość. Przyszło mi jednak do głowy, czy coś się tym naukowcom wkrótce nie stanie? Nie, nie chodzi o gwałcenie żadnych zasad etycznych, a o lukratywny biznes, jakim jest handel ludzkimi organami. Konflikt ukraiński pokazał, iż oligarchowie z Kijowa również na tym nieźle zarabiają. A Japończycy mogliby hodowaniem organów taki świetny biznes zepsuć. Czyżby znowu chcieli Hiroszimę, Nagasaki bądź… Fukuszimę? Jak zwykle nie po myśli postępowego świata!

  1. Japończycy się sprzedali, amerykanie pomordowali ich rodaków atomówkami, a teraz idą na układy z USA, aby mocarstwo USrAhella miało tam wpływy militarne i bastion przeciw Chinom, Rosji.

    To i tak że Putin pozbył się jednego oligarchy Chodorkowskiego, Putin łaskawy mógł się go pozbyć całkowicie, ale nie zrobił tego. A co do badań i odkryć naukowców warto przeczytać o białym proszku ORME na wszelkie choroby odkrytego przez Hudsona. Zgłosił się do koncernów farmaceutycznych z tym lekiem, to został zbyty i zapomniany. Pewien inny naukowiec wymyślił wirusa który atakował komórki rakowe i na zwierzętach to działało, to mu nie pozwolono przeprowadzić badań na i tak już umierających pacjentach. Bo jeszcze by wszystkie wyniki badań okazały się o pozytywnych skutkach, a wtedy koncerny farmaceutyczne nie zarobiły by na swoich pseudo lekach. http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/13/nowotwor-to-grzyb-uleczalny/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s