Dzisiejsze wydarzenia z Francji przypomniały nam wszystkim, że Europa nie należy już do nas. Parę osób prosiło mnie, abym napisał kto jest winny tego zamachu, lecz mój komentarz będzie dziś nadzwyczaj krótki.

Jak to kto jest winny? Oczywiście, że Europejczycy. Społeczeństwa tego kontynentu żyją dziś w fikcyjnym świecie politycznej poprawności, gdzie nie dochodzi do zamieszek, zamachów, ani gwałtów. Gdy do nich dochodzi, winni są rdzenni mieszkańcy danego rejonu, a każdy inny kolor skóry czy wyznanie jest automatycznie uniewinniające.

W obozach dla uchodźców co chwila dochodzi do gwałtów na wolontariuszkach, a winni tych czynów są jedynie przenoszeni do innych ośrodków.

Każdego dnia getta europejskich stolic płoną, a policja po cichu informuje, że są strefy do których nie zapuszczają się żadne patrole.

Chociaż Szwecja jest w czołówce światowej jak „kraj gwałtów”, feministki w rządzie tego postępowego kraju nie dostrzegają żadnego problemu. Za to martwią się „rolą kobiet w społeczeństwie cygańskim” i urządzają na ten temat ogromne konferencje w światowej klasy hotelach.

Europejczycy sami wybrali polityków, którzy odebrali im wolność słowa i możliwość obrony przed napastnikami. Europejczykowi nie wolno posiadać broni, ani bronić się przed bandyckim atakiem, gdyż to on wtedy zostanie skazany. Europejczykowi nie wolno na głos wyrażać pewnych poglądów, ponieważ rozmaite „Stop Hejt”, „Fundacje Otwartego Społeczeństwa” i im podobne tworki tworzone i sponsorowane przez międzynarodowych kryminalistów i spekulantów, zakazują im jakiejkolwiek krytyki postępowego świata.

Światowe media nie rozpaczają z powodu śmierci ponad setki Francuzów, a załamują ręce z powodu „zwiększenia nastrojów antyislamskich”. Lecz kto, jeśli nie sami Francuzi i reszta Europejczyków są temu winni? Kto otworzył granice dla rzeszy nielegalnych imigrantów, wśród których ukryli się kryminaliści i terroryści? Kto giął kark przed każdym żądaniem księcia z Arabii Saudyjskiej, któremu wolno budować meczety w Europie i skazywać na śmierć chrześcijan w jego kraju? Kto całował po butach szejków z Zatoki Perskiej, którzy stworzyli jeden z bardziej ludobójczych i faszystowskich systemów opresji, gorszy nawet od chorych rojeń obrzydliwego grubasa z Korei Północnej? Czym różni się książę Saudów od Idiego Amina, Mobutu Sese Seko i Kim Dzong Ila?

Dlaczego pozwala się na działalność takich osób jak George Soros? To nazistowski kolaborant, spekulant, autor „Planu Balcerowicza”, winny kryzysu ekonomicznego w Hiszpanii i Albanii, twórca piramid finansowych, winny ataku na brytyjskiego funta w latach 90-tych, sponsorujący bojówki w Kosowie, mąciciel z Ukrainy i Gruzji…?

Ten człowiek, jak i jemu podobni, zakładają legalne z punktu widzenia naszego prawa organizacje (np. Fundacja im. Stefana Batorego) i z ich pomocą sponsorują bojówki, które pragną śmierci starej Europy.

To oni stworzyli chory system monetarny oparty na fikcyjnym pieniądzu, do którego kreacji mają prawo jedynie oni sami. To oni zniszczyli gospodarki krajów Europy, robiąc z nas światowych pariasów bez zdolności do zapewnienia własnym narodom godziwej pracy, a z ambicjami do ratowania całej planety. To oni wciąż powtarzają o konieczności przetrzebienia światowej populacji, gdyż system wymyka im się spod kontroli.

Ale kto jeśli nie Europejczycy są temu winni? Choć cierpię z powodu śmierci niewinnych ludzi, Francuzi dostali to czego mogli się spodziewać. Uginali się pod żądaniami obcych, którzy czuli się u nich jak w swoich własnych krajach. Dostosowywali się podług ich żądań i teraz odpłaca im się w godziwy sposób. Za głupotę. Za naiwność. Za skrajny debilizm, którego nie można tłumaczyć nawet tragiczną edukacją na Starym Kontynencie.

Teraz w Polsce grupki naiwnych studentów tworzą „Partie Razem”, która chętnie przyjmie do naszego kraju zgraję terrorystów z Państwa Islamskiego. Nie minie dziesięć lat, a Warszawa doczeka się swojego Paryża 14/11/15. Na co Naród Polski, wzorem Europejczyków, zakrzyknie: ,,sprowadzić ich więcej!” Wszakże to oni są tu teraz Panami, nie my. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie chociaż dokąd uciekać.

Oczywiście przyjęcie terrorystów do naszego kraju sprawi, że choć na chwile zapomnimy o naszych kompleksach. Wszakże czeka nas za to pochwała ze strony Niemiec! Kraju, który po raz trzeci doprowadzi do wybuchu wojny światowej.

Mówienie prawdy i dostrzeganie rzeczywistości jest dziś zbrodnią. Kiedyś urzędnicy wymyślili państwową cenzurę, która zabraniała obywatelom mówienia pewnych rzeczy. Dziś zamaskowani chuligani, sponsorowani przez międzynarodowych kryminalistów, tworzą polityczną poprawność. Różnica polega na tym, że za łamanie cenzury były grzywny, z kolei za łamanie politycznej poprawności grozi dziś śmierć z ręki zamaskowanych „antyfaszystów” bądź też z ręki nowych i z góry niewinnych Panów Europy.

Jak będzie po arabsku „dobranoc Europo”?

Robert Grünholz

Reklamy

17 myśli na temat “Europa winna Paryża

   1. czy to nie jest czasem wina samych Francuzow ? toz to Francja chce hegemonii w basenie Morza Srodziemnego? i to wlasnie Francja rozpetala to pieklo! Pora zamknac granice w calej Europie i pora zeby rozmiescic tam zolnierzy i strzelac to tych co chca do nas przyjsc zeby nas zniszczyc !

 1. Dopiero teraz przypomniało mi się, że największy huk wywołał we wrześniu mój artykuł o tytule „Zamach w Paryżu!”.

  Podałem wtedy fikcyjną informację o ładunku wybuchowym, a chciałem tym samym zwrócić uwagę na fakt, że już WKRÓTCE dojdzie do zamachu w Paryżu. Widziałem ilu potulnych imigrantów zmierza do tego kraju i spodziewałem się, że lada moment dojdzie do zamachu. Było to dla mnie po prostu oczywiste, a wielu sugerowało, że jest to rasizm. No i minęły dwa miesiące…

 2. Czcigodny Robercie
  Idiota rezydujący w Pałacu Elizejskim powiedział, ze te zamachy terrorystyczne we Francji są dziełem FRANCUZÓW. A potem francuskie samoloty zbombardowały „stolicę ISIS”.
  Dlaczego zatem ten lewak nie kazał francuskim samolotom bombardować Francji?
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

   Obawiam się, że pan z Pałacu Elizejskiego nie różni się niczym od większości panów z Białego Domu i wskazanie jego własnego kraju, czy tym bardziej stolicy ISIS na mapie, po prostu wykracza poza jego umiejętności i kompetencje.

   Pozdrawiam serdecznie

   1. Czcigodny Robercie
    Za wskazanie przez Hollanda „stolicy ISIS” na mapie, rzeczywiście nie dałbym złamanego eurocenta. Ale Francję chyba by wskazał. W końcu nie jest „biały inaczej” (tak to się chyba nazywa w postępackim bełkocie).
    Pozdrawiam serdecznie.

   2. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

    Jeśli tak jest w istocie, no to może Francuzi nie są jeszcze tak całkiem skazani na wymarcie. Choć ta godzina przybliża się…

    Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s