Cytat:

,,Szwecja podjęła decyzję o zaostrzeniu polityki migracyjnej. Decyzję ogłosił podczas konferencji prasowej premier Szwecji Stefan Loefven. Głos zabrała także wicepremier Asa Romson. Kiedy mówiła o konieczności zaostrzenia polityki imigracyjnej, z jej oczu popłynęły łzy. – Jest to okropna decyzja – powiedziała.

– Ubolewam, że nie możemy już dłużej zapewnić uchodźcom wysokiej jakości schronienia. Obecna sytuacja jest nie do utrzymania – tłumaczył socjaldemokratyczny premier Szwecji. Na zwołanej konferencji wyraził nadzieję, „że teraz więcej osób będzie szukać azylu w innych krajach”.

(…)

Rząd w Sztokholmie zapowiedział m.in. wprowadzenie konieczności identyfikacji ludności napływowej, niezależnie od tego, czym będą przybywać do kraju. Ponadto wiek nieletnich pozbawionych opiekunów będzie ustalony w drodze obowiązkowych badań lekarskich. Zaostrzenie ma obowiązywać przez trzy lata.”

Za: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wicepremier-szwecji-placze-podczas-konferencji-prasowej-to-okropna-decyzja/s6gkd7

Po kilku dziesięcioleciach niekontrolowanego przepływu imigrantów, Szwecja będzie w końcu sprawdzać każdego z przybyszów.

Szwecja będzie także, o zgrozo, kontrolować 30-latków, którzy do tej pory dostawali status ,,flyktingbarn” (dzieci-uchodźców).

Sam znałem wielu takich dochodzących do 30-stki dzieci, które w podrobionych dowodach figurowały jako nastolatki. Większość z nich zmieniła swoje dane osobowe z tego względu, iż w krajach rodzinnych byli karani za poważne przestępstwa. Nie zgadzali się na żadne badania lekarskie.

Doprawdy, pana premiera nie mogło spotkać nic lepszego, niż zamachy w Paryżu. Gdyby nie one, zostałby ogłoszony rasistą, ksenofobem i straciłby urząd.

Jakimś cudem Szwedzi zapomnieli, że za podobne restrykcje byli jeszcze rok temu gotowi nazwać każdego rasistą i przesunęli nieco granicę tolerancji.

Jest to wręcz modelowy przykład hipokryzji środowisk ,,politycznie poprawnych”, które były gotowe wyrzucać ludzi z ich własnych domów, by móc oddać je imigrantom.

Panu premierowi życzę podejmowania kolejnych rasistowskich decyzji, takich jak upublicznianie statystyk policyjnych dotyczących pochodzenia przestępców.

Robert Grünholz

20111019_ensamkommande

Pozdrowienia dla typowego flyktingbarn!

Reklamy

8 myśli na temat “Rasistowska Szwecja

 1. Czcigodny Robercie
  Od kolegi pracującego od wielu lat w sąsiedniej Norwegii dowiedziałem się, że w Szwecji coraz częściej zdarzają się ataki na „azylantów”. Co oczywiście „merdia” próbują za wszelką cenę ukryć. Czy może Pan odnieść się do tej informacji?
  Bo jeśli to prawda, to może jest jeszcze jakiś ratunek dla Szwecji. Bo nie wszyscy Szwedzi zostali poddani lobotomii plus kastracji.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

   Ataki zdarzały się ostatnio wyjątkowo często. Zarówno na samych imigrantów, jak i na ich obozy. Media starały się sprawy wyciszyć (własność dwóch koncernów) i dowiadywałem się o tym z prasy zagranicznej.

   Mimo wszystko powodują je ataki na miejscowych, gwałty, kradzieże… Głównie w małych miasteczkach. W dużych miastach to nie ma miejsca. Myślę, że prości ludzie z prowincji są inteligentniejsi od całej masy nowoczesnych wykształciuchów, a przynajmniej kierują się chłopską logiką, nie ideologią.

   Socjaldemokraci uwielbiali lobotomię i kastrację w latach 70-tych głównie 🙂 Podobnie jak to, że Szwecja to europejska stolica gwałtów, pozostaje to tematem tabu. Mają doświadczenie w przemilczaniu niewygodnych faktów.

   Pozdrawiam serdecznie

 2. Szanowny Robercie,

  Jakże to typowe dla socjalistycznych pomyłek ewolucji. Najpierw sami tworzą problem, a następnie bohatersko z nim walczą. Te podszyte hipokryzją działania szwedzkich władz to jedynie markowanie jakichś działań, które ma miejsce o 20 lat za późno. Teraz to już mogą sobie walczyć ze skutkami swojej polityki, a nie z przyczynami. Osobiście uważam, że los Szwecji jest już przesądzony i przeistoczy się ona w północny kalifat. Taki los czeka wszystkie kraje, które zapomniały o swoim dziedzictwie kulturowym i religijnym, a zastąpiły je marksistowskimi bredniami podlanymi gęstym sosem politycznej poprawności. Podobny los wróżę Francji, Belgii, Holandii i być może Wielkiej Brytanii.
  Pozwól, że przytoczę fragment publikacji Dominiki Ćosić. – publicystki oraz korespondentki z Belgii

  „Jak mam szanować Belgów, skoro swoich rodziców na starość oddają do domów starców albo uśmiercają, aborcja jest u nich normalna, kościoły są puste, za to burdele pełne? Za co mam ich szanować? – powiedział mi kiedyś marokański taksówkarz. I wielu muzułmanów tak myśli nie tylko o Belgii, ale i o całej zachodniej Europie, która ich zdaniem jest zdegenerowana i nie zasługuje na nic dobrego”.

  Read more: http://www.pch24.pl/polska-korespondentka–belgia-staje-sie-krajem-muzulmanskim–nic-nie-zapowiada-odwrocenia-trendu,39504,i.html#ixzz3ssXc1XOM

  Serdecznie pozdrawiam, TF.

  1. Szanowny Tie_fighterze,

   Spotkałem się z podobnymi opiniami. Pewien Pakistańczyk tłumaczył mi, że europejskie kobiety ubierają się jak prostytutki, więc tak też je traktują i nie czują szacunku wobec nich, ani wobec mężczyzn, którzy im na to pozwalają.

   Nie rozumiałem tylko czemu nie został w swoim kraju, gdzie kobiety ubierają się godniej. Widać dlatego, že tam zgwałcona kobieta jest kamieniowana, a tutaj inny kolor skóry, inna religia i status azylanta to alibi, więc im jest wszystko jedno.

   Jakoś feministki w rządzie Szwecji nie rozpaczają nad statystkami gwałtów. Czego oczy nie widzą…

   Pozdawiam

  1. Nie słyszałem o żadnych eksmisjach, lecz pojawiały się tego typu propozycje. Małe mieszkania i brak domów dla uchodźców są rzekomo powodem słabej integracji. Kwestia czasu, tutaj konstytucja nie chroni własności prywatnej.

   Pozdrawiam

   1. Czcigodny Robercie
    A czy tym debilom, dotkniętym gąbczastym zwyrodnieniem mózgu, czyli chorobą szalonych socjaldemokratów, nie roi się inny pomysł? Skoro w Szwecji „brudasy” tak często gwałcą, można przecież nakazać Szwedkom w wieku „poborowym”, by obowiązkowo każda ze dwa razy w tygodniu, pod groźbą wysokiej grzywny, poszła do łóżka z takim gnijem. I gwałty się skończą.
    Pozdrawiam ponuro.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s