Jak donosi „amerykańska” stacja CNN, Polska jest obecnie w rękach niebezpiecznych nacjonalistów, którzy nie chcą przyjmowania imigrantów, palą kukły żydów, uciszają media, artystów, łamią konstytucję i wzorują się na premierze Orbanie.

Poza redaktorami CNN wszyscy wydają się być w miarę zdrowi.

 

Po przewidywalnym wyniku wyborów samorządowych we Francji, larum podnoszą środowiska politycznie poprawne. Prym wiedzie rabin Haim Korsia, nawołujący do „powstania obywatelskiego”, a wtóruje mu rabin Roger Cukierman z Rady Przedstawicieli Żydowskich Instytucji we Francji. Wyjątkowo zgodni w tej kwestii są także francuscy muzułmanie i feministki.

Życzę Marie Le Pen sukcesu w najbliższych wyborach prezydenckich. Rabina Haima Korsia można śmiało oskarżyć o mowę nienawiści i o łamanie zasad społeczeństwa demokratycznego.

 

Z raportu NiK wynika, że 4 spółki sprzedano po zbyt niskich cenach. Nieprawidłowości dotyczą sprzedaży: 85% akcji Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A.; 85% udziałów spółki Meble Emilia Sp. z o.o.; 86,92% akcji Zakładów Górniczo-Hutniczych Bolesław S.A. oraz 37,9% akcji Ciech S.A.

Media nie podały tej wiadomości z obawy przed wzrostem nastrojów „pro-pisowskich”. Politycy przejęli się raportem Najwyższej Izby Kontroli i w związku z tym nabrali wody w usta.

 

PiS przygotowuje dwa projekty ustaw: chroniącej przed pedofilią i zakazującej odbierania dzieci ze względu na biedę – podaje niezalezna.pl.

Nie wiadomo jeszcze ilu pracowników opieki socjalnej i wymiaru sprawiedliwości straci w związku z tym ogromne źródło dochodów.

 

Jak informuje pch24.pl, brytyjski bokser Tyson Fury swoimi poglądami nie uzyskał przychylności środowisk lewicowych. Krytykował on homoseksualistów, jest przeciwnikiem aborcji i pedofilii. Jego wypowiedzi zostały źle przyjęte, stracił mistrzowski pas federacji IBF, usunięty został z listy najlepszych sportowców i może stanąć przed sądem za tzw. mowę nienawiści.

Gdyby stosownie do okazji pokazywał się w sukienkach, kazał siedmiu kochankom wyskrobywać swoje bękarty i zapalałby chanukowe świece, to nikt nie dostrzegłby problemu.

 

Komisja Europejska chce ulżyć Szwecji i proponuje zabranie 23 tys. osób przybyłych tam z Syrii, Iraku i Erytrei – donosi „Rzeczpospolita”. W tej sytuacji Polska musiałaby przyjąć dodatkowo ok. 1800 osób.

W związku z tym proponuję już teraz przygotować pontony, którymi imigranci czym prędzej wrócą do Szwecji. Nie będą mieli daleko i zrobią to dobrowolnie, o czym wszyscy dobrze wiemy. Bałtyk w porównaniu do Morza Śródziemnego to i tak bajoro.

 

Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów odkryła liczne nieprawidłowości w przyznawaniu tytułów naukowych na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – donosi wp.pl. Portal donosi, że cały raport Komisji jest druzgocący dla ASP. Uczelnia miała skrzętnie ukrywać nieprawidłowości przed opinią publiczną.

Od czasów ,,profesora” Bartoszewskiego, jakiekolwiek tytuły naukowe straciły swój prestiż i opinia 15-latka jest warta tyleż, co i zdanie eksperta.

 

Aż połowa bezrobotnych zarejestrowanych w Szwecji urodziła się poza granicami tego kraju – wynika z oficjalnych danych.

W związku z tym resort ds. Demokracji powoła Komisję Tolerancji, której zadaniem będzie napisanie raportu na podstawie którego rząd podejmie działania mające na celu zwiększenie wydatków na integrację.

 

CEP Marcin Schulz, lewacki przewodniczący europarlamentu, wyraził przekonanie, że Unii Europejskiej grozi „rozerwanie od wewnątrz” przez nastroje nacjonalistyczne.

Jak powszechnie wiadomo, Martin Schulz nie jest Europejczykiem i w związku z tym nie powinny go obchodzić nasze nastroje.

 

Ministerstwo Sprawiedliwości chce zagonić więźniów do pracy. Planuje także obciąć „udogodnienia i atrakcje” – donosi rmf24.pl.

Protesty pod Ministerstwem Sprawiedliwości zapowiedzą już wkrótce Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Amnesty International i Fundacja Batorego.

 

Jak podaje portal, Niemcy za pomocą m.in Tomasza Lisa przekonywali, że dziennikarze w Polsce są prześladowani politycznie, a odebranie niemieckim koncernom medialnym przyczółków nad Wisłą byłoby sprzeczne „z prawem unijnym”.

Panowie Michnik i Lis mają ze sobą wiele wspólnego: między innymi skłonność do skarżenia się na Polaków u swoich pracodawców.

 

W „Die Zeit” powstała platforma dla redaktorów „Gazety Wyborczej”. Trzech redaktorów będzie na „Zeit Online” prowadzić blogi na temat rozwoju swojego kraju. Żeby w Niemczech i Europie pojęto, co się dzieje w Polsce. Z tych trzech redaktorów Michał Kokot nie jest debiutantem. To on jest w „Die Zeit” głównym autorem tekstów o Polsce, które następnie w kraju cytowane są  przez jego kolegów jako „głosy niemieckich mediów”.

Gdyby tylko Polacy mieli mniej kompleksów i nie zadawali sobie choćby trudu cytowania takich niemieckich gadzinówek jak ,,Die Zeit”…

 

Na koniec dobra wiadomość: jak podaje pb.pl, Międzynarodowy Fundusz Walutowy zatwierdził chińskiego juana jako jedną z głównych światowych walut rezerwowych.

Wrzasku jeszcze nie słychać, gdyż główne mózgi elit są po 90-stce i z tej okazji podłączono ich do najnowocześniejszej aparatury medycznej i podano im środki uspokajające.

 

Zbierał i komentował: Robert Grünholz

5 myśli na temat “Przegląd tygodnia: Rząd Polski na uchodźstwie

 1. Czcigodny Robercie
  Do Twojego przeglądu dorzucę coś jeszcze.
  Niejaka Makrela została wybrana człowiekiem roku szmatławca „Time”. Po namyśle zgadzam się z tym werdyktem. Bo jeszcze nigdy w historii jeden człowiek, bez rozpoczęcia działań zbrojnych, nie zadał Niemcom takiej klęski. Co oczywiście mnie cieszy.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. P.S.
   Za roczek, góra dwa, nawet najtępsi banksterzy zrozumieją, że Grecy nigdy nie spłacą pożyczek. A jaki wtedy będzie kurs?
   Funt euro za juana.
   Więc podziękujmy pięknie Panu Bogu za to, że Chyży Rój, Ewcia Peron i reszta szajki PO,nie zdążyli doprowadzić do wdepnięcia Polski w euro.
   Pozdrawiam serdecznie.

   1. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

    Może w ramach wdzięczności nasze środowiska powinny jakoś uhonorować Panią Kanclerz? Okazała się być naszym najlepszym sojusznikiem w walce z odwiecznymi wrogami.

    Choć nie jestem fanem PiS, to doceniam ich postawę w kwestii przyjęcia euro. Może to uchroni nas przed utonięciem z całą resztą Europy…

    Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s