Grupa Wyszehradzka planuje wzmocnienie granic zewnętrznych strefy Schengen w porozumieniu z Bułgarią i Macedonią. Plany ostro krytykuje Berlin.

Ponieważ wszyscy w Europie winni skakać i po tyłkach się drapać dopiero wtedy, gdy Pani Kanclerz na to łaskawie pozwala.

Zdaniem p. Pawła Felgenhauera, znanego rosyjskiego analityka wojskowego, Rosja szykuje się na wielką wojnę.

Według Roberta Grünholz, znanego publicysty i blogera, Rosja jest w tej chwili najefektywniejsza w zwalczaniu Państwa Islamskiego na Bliskim Wschodzie i oby tak dalej.

P. Emanuel Valls, premier Francji, oświadczył, że jego kraj nie przyjmie więcej uchodźców.

Jest to oczywiście ogromna strata dla francuskiego społeczeństwa, któremu większa liczba nielegalnych imigrantów pomogłaby uporać się z kompleksami i przezwyciężyć rasizm oraz ksenofobię.

Włodarze angielskiego Barnsley rzekomo zakazują pewnemu mężczyźnie nosić kurtkę, na której znajduje się wielka flaga Wielkiej Brytanii. Urzędnicy stwierdzili, że kurtka z brytyjską flagą może być dla niektórych ,,obraźliwa”. Dlatego też, p. Jason Mawar już dwukrotnie został zaczepiony na ulicy przez przedstawicieli miasta, którzy kazali mu zdjąć ,,kontrowersyjną” kurtkę.

Dla nas to nic nowego, gdyż przecież w Polsce wiele środowisk obraża się co rok widząc tłum trzymający tysiące biało-czerwonych flag. Działają one na nich jak płachty na byki.

Prezydent Francji Franciszek Hollande chce stworzyć nowe ministerstwa, wśród których znalazło się… ministerstwo prawdziwej równości.

Przeprowadzam się do Francji. Skoro ma tam zapanować prawdziwa równość, to będę domagać się takich samych zapomóg i zasiłków jak uchodźcy: darmowego mieszkania, Iphonów, pałacu królewskiego…

Tylko w 2015 r. doszło w Szwecji do 51 przypadków oddania dzieci do domów zastępczych, w których następnie stały się one ofiarami gwałtów lub przemocy fizycznej. W jednym przypadku dziecko trafiło do mężczyzny skazanego za napaść seksualną, a w innym – do mężczyzny winnego udziału w strzelaninie.

W Szwecji najlepszym biznesem pozostaje przemysł zbrojeniowy, farmaceutyczny i handlowanie dziećmi. Powodem może być kiepskie uzębienie lub otyłość.

W 2051 r. będzie we Francji więcej muzułmanów niż niemuzułmanów – powiedział prof. Witold Kieżun, ceniony ekonomista.

Szwedzcy luteranie dowiedzieli się ostatnio, że z ich datków powstanie w Sztokholmie nowy meczet. Więc może Francja nie będzie pierwsza? A, no i nie zapominajmy o drogowskazach wskazujących Mekkę.

Jak podaje niezalezna.pl, p. Petru premiera Wielkiej Brytanii nazwał Dawidem Kamerunem. Następnie podczas konferencji prasowej w Sejmie oznajmił, że „na świecie jest sto trzydzieści parę krajów”. Portal przypomina, że członkami ONZ są 194 państwa, a i to nie są wszystkie kraje.

Pan Swetru pozostaje wybitnym ekonomistą i myślicielem dla 50% ankietowanych.

Jak donosi portal niezalezna.pl, Polacy mieszkający w Szwecji zapowiadają tworzenie pokojowych patroli, w celu zapewnienia bezpieczeństwa polskim kobietom.

Wszyscy bez wyjątku zostaną wyłapani, aresztowani i postawieni przed sądami za zbrodnię ,,mowy nienawiści” i ,,rasizm”. Podobnie jak wielu Szwedów. Tymczasem gwałciciele będą przenoszeni z jednych ośrodków do drugich, a policja będzie unikać miejsc kontrolowanych przez imigrantów. Nieliczni ukarani gwałciciele i mordercy wrócą w końcu na łono społeczeństwa, a ,,rasistom” pozostanie jedynie pakować manatki. W Szwecji gorszej zbrodni nie ma.

Niemieckie koncerny działające w Polsce wspierają własne firmy, rezygnując z usług polskich przedsiębiorstw – informuje Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych.
Przecież Polsce zagraża Rosja, a nie Niemcy?

Premier Węgier, p. Wiktor Orban ujawnił, że Niemcy i Turcja porozumiały się w kwestii wysłania setek tysięcy imigrantów do Europy.
No, ten Pan już by w Szwecji siedział.
ISIS stanowi zagrożenie dla obu (Zachodu i Rosji), ale nie powinno ono być przeceniane. Ataki terrorystów dżihadu, jakkolwiek przerażające, nie są porównywalne z zagrożeniem jakie stanowi Rosja – napisał spekulant George Soros.
Zgadzam się najzupełniej z autorem ,,Planu Balcerowicza”, sponsorem awantury w Kosowie i na Majdanie i założycielem ,,Fundacji im. Stefana Batorego”, wyszukującej w Internecie ,,polskich mówców nienawiści”.
Erdoğan, prezydent Turcji, wezwał Unię Europejską do spełnienia obietnic i otwarcia portfela z pomocą finansową dla Ankary, w przeciwnym razie przepuści uchodźców do Europy.
Dzięki europejskiej pomocy finansowej, Turcja zdoła zabić więcej kurdyjskich cywilów.
Sąd w Lublinie skazał 30-letnią p. Olgę K. za obrażanie uchodźców w Internecie.
Na pewno zgłosiła ją znana ze sprawy Mariusza Pudzianowskiego locha.
Odwołani ze swoich funkcji oficerowie policji nadal pobierają wysokie pensje. To kosztuje podatników nawet pół miliona złotych miesięcznie.
20 milionów złotych dla szkoły Ojca Rydzyka było problemem dla tych, którzy podarowali 200 milionów na Muzeum Historii Żydów Polskich. A co z Muzeum Historii Polski?
Zdaniem czeskiego premiera Sobotki, pierwszym skutkiem wystąpienia Wielkiej Brytanii z UE będzie odłączenie się Szkocji od Zjednoczonego Królestwa. To natomiast wywoła falę kolejnych ruchów separatystycznych oraz rozbudzi nacjonalizm w europejskich krajach.
A tego byśmy przecież nie chcieli…
Piosenkarz Jesse Hughes z zespołu Eagles of Death Metal, który koncertował w sali Bataclan w Paryżu, gdy doszło tam do tragicznego ataku terrorystycznego, jest przekonany, że masakry można było uniknąć, gdyby niektórzy uczestnicy koncertu mieli przy sobie broń palną.
Hoplofobicy padają bez zmysłów (szczególnie kobiety, które wolą gdy bandyta bije ich partnera, niżby miało być na odwrót).
ZUS poinformował, że w 2015 r. przeprowadził 584,1 tys. kontroli osób przebywających na zwolnieniach lekarskich. W ich efekcie wydano 24,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych na kwotę 15,2 mln zł. ZUS obniżył również wypłaty dla 220,5 tys. osób, którym ustał tytuł do ubezpieczenia. Zmniejszono również świadczenia chorobowe osobom, które spóźniły się z dostarczeniem ich pracodawcom. W ubiegłym roku obniżono je 88,8 tys. osobom.
Zapewne Polacy nie wyłudzaliby zasiłków i żadnych innych pieniędzy, gdyby mogli je zarabiać bez obaw o to, że ktoś im te pieniądze zabierze.
Eksperyment w sztokholmskim metrze pokazał, że tylko Polak stanął w obronie bitej kobiety – podaje gazeta.pl.
W rzeczywistości po otrzymaniu pomocy ze strony nieznajomego, kobieta wydarłaby się na jej bezinteresownego obrońcę.
Na Białorusi na karę śmierci skazano mężczyznę oskarżonego o popełnienie 3 morderstw. 
Kajetan Poznański zostanie najprawdopodobniej umieszczony w psychiatryku i wyjdzie po jakimś czasie, by zarżnąć siekierą przypadkowego przechodnia. W jego obronie stanie wtedy Amnesty International.
To oczywiste, że nie da się zwalczyć terrorystów samymi apelami oraz dialogiem. Trzeba używać siły – podkreślił JŚw. Cyryl I. 
Straszni są ci duchowi przywódcy prawosławnych. Dziś w Kościele Katolickim liczy się ,,miłość” ukazywana nawet naszemu potencjalnemu mordercy.
Unia Europejska zdecydowała o zniesieniu większości sankcji przeciwko Białorusi, które zostały nałożone ponad 2 lata temu.
Nikt już nie chce kupować trującego europejskiego żarcia? Jaka to szkoda…
W styczniu na całym świecie miały miejsce protesty przeciwko działaniom norweskiego urzędowi ochrony dzieci (Barneverket), który ,,zasłynął” z odbierania dzieci głównie rodzinom imigrantów.
Wbrew pozorom, niemal wszyscy Skandynawowie to skrajni nacjonaliści i tylko udają tolerancyjnych.
Pracownicy i pracodawcy sektora przemysłowego z 15 państw UE, w tym ponad 70 z Polski protestowali w Brukseli przeciwko dumpingowi z Chin oraz planom przyznania im statusu państwa o gospodarce rynkowej – donosi wyborcza.pl.
Chiny muszą przejść jeszcze długą drogę, aby uzyskać status gospodarki rynkowej. Niech zaczną od prywatyzacji całego sektora bankowego, a później przemysłu i infrastruktury. Potem będzie można nałożyć na ludzi drakońskie podatki, tysiące przepisów, dyrektyw, a na koniec oddać Bank Centralny w ręce paru lichwiarzy z Międzynarodowego Funduszu Walutowego i zmniejszyć jego uprawnienia, aby tylko prywatni bankierzy mieli prawo do kreowania wirtualnego pieniądza. Będą gospodarką rynkową jak się patrzy.
Z ustaleń frakcji Zielonych w PE wynika, że IKEA w ciągu ostatnich 6 lat nie zapłaciła w krajach UE około miliarda euro podatków – podaje polskieradio.pl.
1/3 PKB Szwecji jest wytwarzane przez grupę przedsiębiorstw należących do rodziny Wallenbergów.
Rosja w Syrii wcale nie pomaga, ale jeszcze mocniej komplikuje sytuację – powiedział prof. Szeremietiew. – Cele Moskwy są sprzeczne z tym, czego chcą nasi zachodni partnerzy, w tym USA. Następują więc dodatkowe komplikacje. Sytuacja jest wręcz makabryczna – podkreślił.
Skoro naloty NATO nie szkodziły Państwu Islamskiemu, a szkodzą mu naloty rosyjskie, to faktycznie cele tych dwóch stronnictw nie mogą być zbieżne.
Polska nie ma – zdaniem szefa MSZ Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera – żadnych podstaw do domagania się od Niemiec reparacji w związku z II wojną światową – podał w piątek niemiecki tygodnik ,,Der Spiegel”.

Nie ma udanego dnia na Onecie bez cytowania Der Spiegel, Der Zeit, Die Welt i innych niemieckich gadzinówek. Nie dziwi to, skoro Onet także do Niemców należy i żaden jego redaktor nie wie, iż Polska odmawiając reparacji ze strony Niemiec nie była w tym czasie państwem niepodległym.

Mieszkańcy Bawarii obawiają się nowej fali imigrantów już wiosną. Wbrew temu, co mówi rząd, land nie jest już w stanie ich przyjąć – informuje ,,Nasz Dziennik”.

Zakichaną powinnością Europejczyków jest przyjąć każdego, kto dobija się do ich bram. Nawet jeśli nie posiada dokumentów, nazywa się Ahmed, ma 25 lat, a w szwedzkiej ambasadzie przekonuje, że jest 16-latkiem dręczonym w swoim rodzimym kraju za rzekomy homoseksualizm.

57 proc. Polaków, o cztery punkty procentowe więcej niż w styczniu, uważa obecnie, że Polska nie powinna przyjmować uchodźców z krajów objętych konfliktami zbrojnymi – wynika z opublikowanego sondażu CBOS.

Ojej! W Internecie jest to 97%. Widać sondażownia CBOS pyta o opinie jedynie członków Partii Razem, LSD i Nowoczesnego Landu Polin.

Za parę lat skończą się środki unijne i jeżeli nie wypracujemy nowego modelu gospodarczego, opartego na innowacjach i rozwoju, to spadniemy z urwiska – ostrzega główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion Piotr Kuczyński.

Polacy nie wiedzą, że gdy Unia rozdaje dotacje, to część z tych pieniędzy pochłania biurokracja, koszty zaciągania pożyczek w parabankach, składka członkowska…

Projektowane przepisy ustawy o wstrzymaniu sprzedaży państwowej ziemi nadmiernie ograniczają obrót ziemią i mogą naruszać konstytucję – m.in. takie uwagi zgłoszono do projektu.

I komu przeszkadza fakt, że zagraniczne słupy nie będą wykupywać polskiej ziemi? No, komu?

Polska zmierza w kierunku autokracji, ma stać się zamkniętym krajem katolickim – mówi ,,Dużemu Formatowi” syn Hansa Franka, kierującego z ramienia Trzeciej Rzeszy, Generalnym Gubernatorstwem, Niklas Frank.

To nie jest żart. Synalek nazisty skazanego w Norymberdze twierdzi publicznie, że Polska zmierza w kierunku autokracji i ma czelność nas pouczać, wytykając nasz katolicyzm, gdy tymczasem jego rodaczki są bezkarnie gwałcone i do ich obrony nie pali się żaden niemiecki ateista ani protestant. Ilu czytelników rozwaliło już swoje klawiatury?

===

Na tym kończę pierwszy odcinek debilizmów tygodnia. Dziękuję portalowi ,,Korwin-Mikke”, którego Redakcja wyłapuje wiele z tych bzdur i oczywiście Onetowi, który te bzdury najczęściej tworzy.

Robert Grünholz

Reklamy

9 myśli na temat “Debilizmy tygodnia (1)

 1. Pogrzeb reżysera Andrzeja Żuławskiego 22.02.2016-
  niebagatelną rolę w rozwoju jego choroby nowotworowej odegrała zapewne Esterka z Ros..tich, której sąd przyznał 100 tys.zł odszkodowania z pieniędzy artysty za obrazę jej godności osobistej poprzez łudzące podobieństwo do fikcyjnej bohaterki dziennika pt. „NOCNIK”.
  Producent filmowy z Hollywood Harvey Weinstein określony przez A.Ż. mianem obleśnego ” knura” to pozycja nr XXXL.. na liście zdobyczy/dokonań E.R. w drodze do sławy.

  W oczekiwaniu na lustrację kolejnych agentów -Musta,Buyera,Bucholtza,Stolzmana,Szechtera…warto polecić lekturę Pocztu Zdrajców Polski,np.Demiurg III RP na portalu HEJ-KTO-POLAK

 2. Czcigodny Robercie
  Wielkie dzięki za tę obszerną listę tylu większych i mniejszych idiotyzmów, które plotą „człowieki postępu”. Jedno pytanie. Napisałeś
  „W rzeczywistości po otrzymaniu pomocy ze strony nieznajomego, kobieta wydarłaby się na jej bezinteresownego obrońcę.”
  Czy chodzi o to, że statystyczna Szwedka ma już tak zlasowany genderem mózg, że zaakceptowałaby jedynie pomoc udzieloną przez kobietę, bo męska jest „seksizmem”? Czy też przeważają tam kobiety tak piekielnie urodziwe, że gwałt jest dla nich lepszym rozwiązaniem, niż przekupienie dozorcy w ZOO i szybki romans z szympansem?
  I drobne sprostowanie. „Cyryl” to nie żaden przywódca duchowny, a wysokiej rangi funkcjonariusz FSB (dawniej KGB). Jego poprzednikiem „Alieksiejem II” był pułkownik KGB Drozdow. Złośliwi twierdzili że Putin darzył go dużym szacunkiem, bo sam w KGB dochrapał się tylko podpułkownika. Już od czasów cara Piotra Pierwszego cerkiew prawosławna stała się jednym z pionów administracji państwowej A dla popów zdrada tajemnicy spowiedzi policji nie była niczym wyjątkowym.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

   Nigdy nie rozumiałem dlaczego kobiety wieszają się za ramiona swoich mężczyzn, gdy atakują ich bandyci. To niepojęte, by mężczyzna stający w obronie czci kobiety, musiał przy okazji odganiać się od niej samej, krzyczącej ,,nie bij go!”. Skrajne połączenie genderyzmu, pacyfizmu i innych parszywych ideologii, które z wielu Europejczyków uczyniły bezmyślne stwory, kierujące się wszystkimi zwierzęcymi instynktami, tylko nie instynktem obronnym.

   A swoją drogą Szwedki może były urodziwe w katalogach IKEA za komuny 🙂 Bo teraz ze świecą takich tu szukać.

   Jeśli chodzi o Cyryla, to cóż mogę rzec? Jedynie tyle, że kościoła i polityki nigdy nie da się oddzielić. Żadnego kościoła.

   Mam już kilka ciekawych debilizmów z tego tygodnia, więc zachęcam do odwiedzenia bloga w niedzielę.

   Pozdrawiam serdecznie

 3. I enjoy what you guys tend to be up too. Such clever
  work and coverage! Keep up the superb works guys I’ve incorporated you guys to our blogroll.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s