Polska już w marcu 1939 roku dokonała mobilizacji – powiedziała Erika Steinbach. To, według niej, miało sprowokować Hitlera do napaści na nasz kraj i rozpoczęcia II wojny światowej.

Co z tego, że Niemcy cały czas plują nam w twarz? Polacy nie widzą problemu w tym, że oskarża się nas o rozpoczęcie II wojny światowej, ani nie reagują gdy mówi się o ,,polskich obozach koncentracyjnych”.

Przecież każdy polityk, dziennikarz, celebryta i Wiechu z roboty powie, że Niemcy są naszymi przyjaciółmi, wspaniałymi sąsiadami, sojusznikami z NATO i że w razie czego ochronią Polskę przed żądającym krwi Putlerem.

I choć z ust żadnego poważnego polityka w Rosji nigdy nie padło sformułowanie: ,,polskie obozy koncentracyjne”, to i tak problem widzimy tam, gdzie niemieckie media chcą byśmy go widzieli. A jakie media poza niemieckimi mamy w Polsce? No, jakieś mamy. Ale nie, nie rosyjskie. 

Nieznani sprawcy chcieli podpalić zamek w Żółkwi pod Lwowem. Wydarzenie może być odwetem za pokazanie przez TVN24 filmu, który przedstawia w złym świetle wydarzenia z kijowskiego Majdanu.

Nic nie szkodzi. Nie przeszkadza nam, że jakiś tam ład na Ukrainie został rozwalony po to, by wprowadzić tam koncerny naftowe, zagranicznych przemysłowców i Monsanto. Nie przeszkadza nam rewolucja, gdy ma ona na celu szczytne odebranie Flocie Czarnomorskiej Krymu, a zarazem możliwości zareagowania na bandytyzm Turcji w Syrii. Nie przeszkadza nam fakt, że od Majdanu na Ukrainie rządzą oligarchowie i skrajni nacjonaliści, którzy po skończeniu z Rosjanami chętnie wrócą z widłami na ziemie Polski.

Mamy tam teraz demokrację made in USA na czele z Poroszenko, Jaceniukiem i Saakaszwilim. No ale skoro można było zrobić demokratów z polskich komunistów i UBeków, to jaki problem? 

Naukowiec i działacz społeczny na rzecz Polaków na Ukrainie, prof. Lech Suchomłynow, odznaczony medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej” publicznie przyznaje się do fascynacji neobanderyzmem. Gloryfikował m.in. Prawy Sektor i bronił OUN-UPA oraz ukraińskiego nacjonalizmu.

Można by chwycić za widły, kosy i sierpy, ale zostawmy tego typu sposoby dziczy. Trzymajmy fason. 

Amerykański serwis finansowy Bloomberg przygotował zestawienie godzinowej stawki za pracę na podstawie średnich miesięcznych zarobków. Znalazła się w nim także Polska. Jak wypadliśmy? Według wyliczeń, polskich zarobków mogliby pozazdrościć jedynie Filipińczycy, którzy zamknęli ranking tuż za Polską na ostatnim, 30. miejscu.

Ale mamy za to stadiony, aquaparki, lotniska i drogi zbudowane za kredyty z parabanków. No i jesteśmy częścią politycznie poprawnej Europy, a nie jakiegoś tam ciemnogrodu i zaścianka.

Wreszcie można spojrzeć w oczy kolegom z Zachodu i powiedzieć: ,,u nas niedługo też Kościół Katolicki zbierze datki na budowę meczetów!”. 

Szwedzka policja udostępniła dane dotyczące bezpieczeństwa w ośrodkach dla tzw. uchodźców. Wynika z nich, że w bezpiecznym niegdyś kraju sytuacja wygląda coraz gorzej.

Skrajnie prawicowa, rasistowska, ksenofobiczna i faszystowska propaganda. Proponuję za karę dokonać lobotomii na szefach policji, którzy dopuścili do ujawnienia tego raportu.

Jakże demokratyczna i poprawna Szwecja ma ogromne doświadczenie w tego typu sposobach ,,naukowego” leczenia ludzi. 

Już w pierwszym czytaniu, głosami PiS, Sejm odrzucił projekt, który zakładał zwiększenie kwoty wolnej od podatku.

Gdzie ten katastralny, pytam się?! Gminy potrzebują więcej pieniędzy na szkolenia w Miami, na mnożenie etatów dla rodzinki burmistrza, na nieefektywne MOPSy, na oświetlanie pustych ulic i na budowanie pomników tryumfu Unii Berlińskiej!

Piotr R., mężczyzna, który w listopadzie zeszłego roku spalił kukłę Żyda na wrocławskim Rynku, usłyszał prokuratorskie zarzuty. Śledczy zarzucają mu publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic wyznaniowych i narodowościowych.

Ja bardzo przepraszam wrocławską prokuraturę, ale skąd ona wie, że ta kukła przedstawiała żyda? Była obrzezana?

Jeśli ktoś ma wątpliwość komu służy artykuł 256 KK, to niech spali publicznie kukłę przedstawiającą Polaka i flagę Polski.

Rzeszów jednak nie upamiętni ofiar rzezi wołyńskiej. Prezydent Tadeusz Ferenc jest przeciwny budowie pomnika. Chciało go ufundować Stowarzyszenie Weteranów Armii Polskiej w Ameryce.

Bardzo szanuję weteranów, ale czy nie mogli się domyślić, że obecnie w Polsce reprezentuje się interesy ukraińskich oligarchów pokroju Poroszenko? Proponuję, by postawili tego typu pomnik gdzieś w Kanadzie, gdyż to w tym kraju po II wojnie światowej schronienie otrzymali ludobójcy z Wołynia, podający się przy tym za Polaków. 

O możliwej współpracy Państwa Islamskiego i Turcji mówiło się od dawna. Teraz, kiedy gazeta Cumhuriyet – najstarsza wciąż działająca na terenie swojego kraju – ujawniła nagrania rozmów pomiędzy tureckimi oficerami, a jednym z dowódców ISIS, stało się to niemal oficjalne.

Ch…j, d…pa i kamieni kupa, jak powiedział jeden z wybitniejszych polityków III Rzeczpospolitej Polskiej.

Turcja jest praworządnym krajem demokratycznym i członkiem NATO, a Rosja bombarduje ,,umiarkowaną” opozycję w Syrii. Poza tym to Putin odpowiada za kryzys migracyjny, destabilizację Bliskiego Wschodu i za globalne ocieplenie.

Wakacje pod palmami i dalekie podróże nie dla polskich seniorów! Nie dość, że ich emerytury są śmiesznie niskie, to jeszcze po przejściu na zasłużony odpoczynek nie żyją wystarczająco długo, by się nim cieszyć. Tymczasem ich europejscy rówieśnicy nie tylko odpoczywają na emeryturze znacznie dłużej, ale suma pobranych przez nich świadczeń często przekracza 1 mln zł!

Czy ktoś zadał sobie trud, by po śmierci bliskiego (zmarłego np. w wieku 63 lat) napisać list do ZUSu z prośbą wypłaty składek zmarłego na konto najbliższego członka rodziny? Albo na dostarczenie informacji, co się z tymi składkami teraz stanie? 

Norweska prasa opisała Polskę jako kraj rasistowski i ksenofobiczny, którego rząd jest autorytarny i nonszalancki, a przesadna wolność słowa powinna niepokoić.

Zgadza się, Norwegowie. W Polsce panuje jeszcze przesadna wolność słowa. Ale spokojnie, już niedługo. Wszakże ambicją każdego demokratycznego kraju Unii jest tejże wolności słowa jak największe ograniczanie. 

Prezydent Turcji Erdogan oskarżył dzisiaj Rosję o naruszanie tureckiej przestrzeni powietrznej, trzy miesiące po zestrzeleniu przez Turcję rosyjskiego bombowca przy granicy z Syrią.

A Turcja ile już razy naruszyła przestrzeń powietrzną Grecji i Syrii? No ale co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie.

Zdaniem red. Wojciecha Reszczyńskiego, pierwszego prezentera „wolnych” Wiadomości w TVP1, III RP została zbudowana na totalnym kłamstwie.

Zgadza się. Te kieliszki w Magdalence nie były wypełnione wodą, a gorzałką. 

Władze Polski o 75% obniżają stawkę podatku od dochodów osób fizycznych.

O, przepraszam, napisałem ,,Polski”? Miałem na myśli ,,Hongkong”. 

Coraz bardziej popularne wśród Szwedów jest ubezpieczanie się na własną rękę. Liczba klientów prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w ostatnich latach zwiększyła się. Z prywatnych ubezpieczeń korzysta już co 10 Szwed. ,,To jest straszne, że jako młoda osoba nie czuję, bym mogła ufać w to, że system opieki zdrowotnej zaopiekuje się mną” – stwierdziła p. Anna Norlander, która zdecydowała się na prywatne ubezpieczenie.

Służba zdrowia w Szwecji jest takim samym szwindlem, jak i system emerytalny. Co nie przeszkadza smarkaterii z Partii Razem i tym podobnych planktonów powtarzać, że chcieliby zbudować w Polsce ,,państwo opiekuńcze na wzór Szwecji”. 

W Polsce buduje się najwięcej w Europie mocy węglowych. To dlatego, że o realizowanych inwestycjach decyduje polityka, a nie ekonomia – informuje ,,Rzeczpospolita”.

A o czym w Polsce decyduje ekonomia? Chyba ,,ekonomiści”. Jak Pan Swetru i Balcerowicz. Tzn. Soros. 

P. Beata Szydło nie wykluczyła możliwości przeprowadzenia referendum ws. przyjmowania imigrantów – podaje serwis niezalezna.pl.

Cały tydzień przed referendum media będą pokazywać zdjęcia martwego dziecka wyrzuconego na brzeg. Co z tego, że dziecko tam nie umarło i zostało przeniesione na plażę, by zachodni ,,dziennikarze” mieli ładne ujęcie…

Ze względu na nierzetelne relacje medialne dotyczące ,,uchodźców” Niemcy tracą zaufanie w największe media w kraju – podaje ,,Der Spiegel”.

Prostytutka twierdzi, że ze względu na puszczalstwo jej koleżanek po fachu, klienci przestają wierzyć w jej dziewictwo. 

Jak podaje portal pb.pl, po raz pierwszy w historii Szwecji płace urzędniczek samorządowych na wysokich stanowiskach przewyższyły płace mężczyzn pełniących te same funkcje.

No i bardzo dobrze. Te szwedzkie kobiety mają przynajmniej jaja, w porównaniu do facetów. 

Kilka tygodni temu podczas szczytu w Davos najwięksi giganci finansowi wezwali Komisję Europejską do wycofania z użycia gotówki, argumentując, że byłby to sposób na walkę z nielegalnym przepływem pieniądza – podaje pch24.pl.

Dobra rada od wujka Roberta: jeśli zlikwidują gotówkę, to wy zlikwidujcie wszystkie swoje blogi i usuńcie lata waszej aktywności w sieci. Nim wyłączą wam dostęp do kont bankowych. Zostaliście ostrzeżeni. 

Hordy pijanych i agresywnych „uchodźców” opanowały stację kolejową w austriackim Linzu, która przez lokalne kobiety zaczęła być nazywana… „przystankiem strachu”.

Akurat. Europejskie kobiety chętnie wzbogacają się kulturowo z uchodźcami, którzy w porównaniu do europejskich facetów nie są pacyfistycznymi impotentami. Chętkę na nich ma wiele polskich feministek. No bo niby czemu zabiegają o przyjęcie ich do kraju? Wszakże uchodźcom puchną jądra, więc od biedy wyżyją się na paszczurach, jakich polscy mężczyźni nie tknęliby dwumetrowymi kijami. 

Francis Hollande, prezydent Francji, chce, by z Unii Europejskiej wyrzucone zostały kraje, w których rządy sprawują ugrupowania prawicowe.

Koniecznie. Proszę nie zapomnieć o Polsce. Dziękujemy!

Dla mnie to jest niepojęte, że państwo odgórnie dysponować będzie całą ziemią rolną w Polsce – mówi p. Andrzej Chojnowski, rolnik z woj. warmińsko-mazurskiego. Rolnicy podkreślają, że jeżeli rząd wprowadzi tę ustawę, to grunty bardzo mocno potanieją. Niektórzy mówią nawet o 3-krotnym spadku cen.

Jeśli ktoś miał zamiar sprzedawać ziemię kolegom zza Odry, to tańsze centy gruntów faktycznie mogą być straszne. Kupcy będą za to wniebowzięci – miast jednego hektara, kupią trzy. 

Andrzej Duda wyraził nadzieję, że w obliczu rosnących wydatków budżetowych, nie będzie konieczna podwyżka podatków.

Wyraził nadzieję, łaskawca. Macie swojego prezydenta. Zadowoleni? 

Projekt Nowoczesnej, którym zajmie się Sejm, zakłada ograniczenie praw związków zawodowych poprzez zniesienie części obowiązków przedsiębiorców wobec związkowców – donosi gazeta.pl.

Pracodawcy z ,,Lewiatana” szykują szampana!

Na łamach czasopisma naukowego ,,Science Direct” ukazał się artykuł, którego autorzy twierdzą, że jedzenie wołowiny i baraniny jest szkodliwe z punktu widzenia emisji gazów cieplarnianych.

Całe szczęście, że wieprzowinka jest w porządku. Starczy jej dla nas wszystkich, a i na eksport do Izraela i Arabii Saudyjskiej się znajdzie. 

W niezależnej telewizji niemieckiej ukazał się reportaż, w którym pojawiła się sugestia, że p. George Soros dokonał grabieży na majątku Polski i innych państw postkomunistycznych.

Niektórym dojście do tego, że niebo jest błękitne, zajmuje połowę życia. 

P. Donald Trump, kontrowersyjny miliarder z ambicjami prezydenckimi, jest przekonany, że w walce z terrorystami należy być twardym i dla osiągnięcia ostatecznego triumfu trzeba posunąć się do nawet najbardziej nietypowych środków, jak… maczanie naboi w świńskiej krwi.

No i Amerykanie będą potrzebowali wieprzowinki? Jak się to wszystko ładnie składa!

Mamy obecnie – moim zdaniem – bardzo poważną operację, prowadzoną z Moskwy – tak dr Jerzy Targalski, historyk i politolog komentował w TVP Info sprawę znalezienia akt TW Bolek.

Dlaczego nikt nie pisze o tym, że Putin jest także winny zniszczeniu Kolosa na Rodos? 

Jak donosi wp.pl, strona internetowa tygodnika „wSieci” została zaatakowana przez hakerów. Zdaniem redakcji to reakcja na szeroko komentowaną okładkę tygodnika z 15 lutego, która nawiązuje do napaści dokonanych przez imigrantów w Niemczech.

Imigranci nikogo nie napadają, ponieważ przybywają do nas w pokoju. Tak jak ci imigranci z ,,Marsjanie Atakują” i ,,Dzień Niepodległości”. Po prostu zostali źle zrozumiani. 

Na szwedzkich basenach pojawiły się kobiece patrole, które mają na celu walkę z „uchodźcami” molestującymi przebywające tam dzieci i kobiety.

Pisałem przecież, że te szwedzkie feministki to mają jednak jaja ze stali. Ale lada moment policja je aresztuje. 

Nastoletni ,,uchodźca” z Afganistanu, przebywający w centrum dla imigrantów w belgijskim Menen, zgwałcił kobietę dostarczającą jedzenie do ośrodka, mimo że wcześniej brał udział w specjalnym kursie, mającym przeciwdziałać gwałtom.

Mniej pieniędzy dla emerytów, a więcej pieniędzy na kursy ,,seksualności według współczesnego Europejczyka”. Koniecznie z obrazkami, wykładami gender i nauką masturbacji od lat siedmiu.

Żydowska ortodoksyjna szkoła w Londynie znalazła się na cenzurowanym u brytyjskich instytucji edukacyjnych za nauczanie dzieci, iż rolą kobiety jest opieka nad dziećmi, sprzątanie i gotowanie.

Brytyjczycy mogą spodziewać się spadków na giełdzie i obniżenia wartości funta. Chociaż… czy to już? Znowu ten zbieg okoliczności!

W ukraińskim parlamencie pojawiła się propozycja ustawy, która zakłada wprowadzenie zakazu używania terminu ,,Rosja” wobec Federacji Rosyjskiej. Ustawę zaproponowała Partia Radykalna. Wg. niej ,,Rosja” wywodzi się z historycznej nazwy Ukrainy i dlatego nie może być używana przez obecną Federację Rosyjską. W związku z tym Rosjanie powinni nazywać swój kraj ,,Moskwą”. 

Przypomniałbym z czego wywodzi się nazwa ,,Ukraina”, ale zaraz zajmie się mną Marcin Rey i Piotr Tyma. 

W Europie znajduje się od 3 tys. do 5 tys. terrorystów, którzy są obywatelami UE i zostali przeszkoleni przez Państwo Islamskie – twierdzi p. Robert Wainwright, szef Europolu.

Napisałem ,,Zamach w Paryżu” na dwa miesiące przez faktycznym zamachem w tym mieście. Wtedy to była tylko fikcja. Moje wyobrażenie niedalekiej francuskiej rzeczywistości. Czekałem niecały kwartał. Moja kryształowa kula wskazuje tę środę – albo będzie kolejny zamach albo zdechnie osioł. 

Robert Grünholz

13 myśli na temat “Debilizmy tygodnia (2)

 1. Witaj, Robercie,
  jestem właśnie po wieczornych wiadomościach SVT w wydaniu „dla dzieci”
  dowiedziałam się, że to nieważne, że Szwedka dostała oskara, ważne, że proporcje czarnoskórych zwycięzców do białych zwycięzców są dalej zachwiane!
  i że rzeczą, która by rozwiązała wszystkie problemy światowe jest GENDER EQUALITY (mądrość duńskiej księżniczki po wizycie w Arabii Saudyjskiej)

  w tym wydaniu oszczędzili dzieciom zdjęć z parad równości…

  polska TV to jednak szczyt szacunku dla inteligencji widzów 🙂

  1. Szanowna Olu,

   Widać tutaj ogromny spektakl głupoty. Bo przecież gdzie jak gdzie, lecz w Akademii panuje taka polityczna poprawność, że każdy wartościowy film w którym choć raz pojawiłby się ,,rasistowski żart” zostaje z góry zdyskwalifikowany i nie ma jakichkolwiek szans na Oskara.

   Widocznie czarnoskórzy aktorzy trzymają ostatnimi czasy denny poziom i biorąc pod uwagę w jakich filmach większość z nich występowała przez ostatnie lata, to nie jestem tym wcale zdziwiony.

   Za to gdzie indziej biją wszystkie rekordy – tylko ich muzyka liczy się teraz w branży i jeszcze długo tak pozostanie.

   Gender equality faktycznie by się przydało… w Arabii Saudyjskiej. Tak byśmy nie tylko my musieli się z tym męczyć 🙂 Dodam jeszcze Izrael, bo jakimś dziwnym trafem żydzi (szczególnie celebryci i politycy) są zawsze tacy politycznie poprawni, lecz jakoś w Izraelu nie ma gender, nie lubi się gejów, a rasizm jest na porządku dziennym.

   Po obejrzeniu szwedzkiego wydania wiadomości rzuca mną po ścianach przez kolejne trzy dni. Chyba obejdę się bez tego 😉

   Pozdrawiam serdecznie

 2. to,że gotówka będzie zlikwidowana…i to nie tylko w Europie,to akurat nie ściema…, to tylko kwestia czasu…niestety…

  1. Obstawiam dziesięć lat – wtedy na bank zlikwidują gotówkę w części krajów Europy, jeśli nie we wszystkich. To zależy od tego, jak wielki okaże się planowany kryzys.

 3. interia.pl
  We wtorek,1 marca 2016, rząd przyjął projekt ustawy, która tworzy podstawę prawną do przyjęcia obcych wojsk, np. tzw. szpicy NATO, dla wzmocnienia polskich sił zbrojnych jeszcze w czasie pokoju – poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

  Przygotowany przez MON projekt ma znowelizować przepisy ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium, która reguluje, kto i kiedy wydaje zgodę na obecność zagranicznych żołnierzy w naszym kraju.
  Projekt tworzy podstawy prawne, dzięki którym – jak pisze CIR – „obce wojska będą mogły prowadzić operacje wojskowe (inne niż ćwiczenia) w czasie pokoju na terytorium Polski”. „W praktyce będą mogły udzielić wsparcia naszemu krajowi w razie konieczności podjęcia działań prewencyjnych, odstraszających lub wymagających użycia sił wysokiej gotowości (np. tzw. szpicy NATO – PAP) na polskim terytorium lub w przestrzeni powietrznej naszego kraju” – podano w komunikacie CIR.
  Zakres uprawień obcych wojsk
  Zgodnie z projektem zgodę na pobyt w Polsce wojsk obcych, głównie NATO i UE, w ramach wzmocnienia wojskowego polskich sił zbrojnych w operacjach wojskowych, prowadzonych w naszym kraju w czasie pokoju ma wyrażać prezydent na wniosek szefa MON, po uzyskaniu zgody premiera. W zgodzie będzie określony cel pobytu i zakres uprawnień obcych wojsk, a także mają być wskazane inne okoliczności mające znaczenie dla obronności Polski.
  Sojuszniczym wojskom będzie można przyznać takie uprawnienia, jakie ma Wojsko Polskie. Jak zwraca uwagę CIR, zapis ten jest zawężony do czasu pokoju, co wynika z faktu, że w czasie wojny możliwość użycia siły przez wojska sojusznicze na terytorium Polski reguluje art. 5 traktatu północnoatlantyckiego, który mówi o wspólnej obronie.
  „Wprowadzenie tych regulacji jest konieczne ze względu na pogarszający się stan bezpieczeństwa w sąsiedztwie Polski i pozostałych państw Europy Środkowo-Wschodniej. Zmieniająca się sytuacja geopolityczna może wymusić działania wymagające natychmiastowego wsparcia polskich sił zbrojnych przez obce wojska (NATO) w sytuacji, gdy nie byłoby jeszcze podstaw do uruchomienia działań na podstawie art. 5 traktatu północnoatlantyckiego” – argumentuje CIR.
  Wsparcie sojuszników
  W projekcie zwrócono też uwagę, że wsparcie sojuszników może być potrzebne niemal natychmiast, zanim jeszcze będą podstawy do uruchomienia wspólnej obrony w ramach NATO.

  Autorzy projektu piszą, że potencjalny przeciwnik może wywołać konflikt o charakterze pozornie wewnętrznym (podobnie jak na Ukrainie – PAP), narzucić niekorzystny dla nas reżim prawny i dzięki temu uzyskać przewagę.

  Według projektodawców wprowadzenie nowych przepisów przyniesie korzyści dwojakiego rodzaju. W wymiarze wewnętrznym sojusznicy w ramach NATO i UE będą mieli pewność, że ich działania mają pełną legitymację zgodnie z prawem polskim i decyzjami władz. W wymiarze zewnętrznym potencjalny przeciwnik otrzyma sygnał, że nie ma żadnych ograniczeń prawnych w użyciu wojsk należących do państwa NATO i UE podczas działań w Polsce w czasie pokoju.
  Oba aspekty są istotne szczególnie dla prowadzenia operacji wojskowych przez połączone siły bardzo wysokiej gotowości (ang. VJTF), czyli tzw. szpicę NATO. Powstały one decyzją ostatniego szczytu Sojuszu w Newport w Walii. Mają być gotowe do działania w ciągu 2-3 dni. Właśnie to – jak napisano w projekcie – „wymusza posiadanie czytelnych narodowych procedur, które równie szybko będą mogły być wdrożone w celu przeciwdziałania zagrożeniu”.
  Autorzy projektu argumentują też, że podniesienie gotowości części sił NATO, o czym zdecydowano w Newport, wymaga od sojuszników, w tym od Polski, zmian w porządku prawnym. Niniejszy projekt jest niezbędny, aby dotychczasowe wysiłki NATO mogły, w razie takiej konieczności, zostać skutecznie wdrożone w życie – uważają projektodawcy.
  PAP

  1. ,,Autorzy projektu piszą, że potencjalny przeciwnik może wywołać konflikt o charakterze pozornie wewnętrznym (podobnie jak na Ukrainie – PAP), narzucić niekorzystny dla nas reżim prawny i dzięki temu uzyskać przewagę.”

   Zgadzam się z autorami projektu. CIA ma w tym ogromne doświadczenie 🙂

 4. Czcigodny Robercie
  Do twojej galerii dorzucę jeszcze jeden kwiatek. Niejaki Augstein (pismak ze Spiegla i syn właściciela) popisał sie złotą myśla. Jego zdaniem zgwałcona Europejka czuje „dyskomfort” jedynie przez chwilę. A śniade ścierwo, które ja zgwałciło, ma to nieprzyjemne uczucie przez cały czas, bo statystycznie jest mniej zamożny, gorzej wykształcony i ma gorsze perspektywy, niż jego ofiara. Więc to jemu a nie jej trzeba współczuć.
  Zaczynam rozumieć, dlaczego baron Roman von Ungern-Sternberg kazał komunistycznymi agitatorami palić w parowozach.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

   Skoro gwałciciel spoza Europy czuje taki dyskomfort, to możemy go wyekspediować najbliższym samolotem do kraju, gdzie gwałci się kobiety dla zabawy i to je czeka za ten fakt najsurowsza kara. Z pewnością nie będą tam też mieć do czynienia z ludźmi o lepszym wykształceniu czy też o lepszym statusie majątkowym. Mają się u nas tak źle, więc żegnamy. Przecież nie chcemy, by święte krowy czuły dyskomfort.

   Co do barona, to za większość jego zbrodni odpowiadał psychopata Sipajłow, ale baron przymykał na to oczy, bo sam nie należał do ludzi litościwych. Nie wobec bolszewików, w których widział nadchodzący upadek cywilizacji i Apokalipsę.

   Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s